Перша конференція про комунікації в ІТ
Лекція

Подія завершилася

Три найбільші помилки компанії. Q&A із співзасновником Jooble

11.06.2024 17:00 Online Безкоштовно
  • Other

Друзі, не пропустіть унікальну можливість взяти участь у відвертій розмові з одним із лідерів технологічної галузі!
Цього разу наш гість – співзасновник Jooble, Роман Прокоф’єв. Ми відверто поговоримо про факапи та труднощі, з якими стикаються навіть найуспішніші компанії. Роман поділиться трьома найбільшими помилками, яких допустилася його компанія, та відповість на всі ваші запитання.

Роман Прокоф'єв – український IT-підприємець, співзасновник компанії Jooble – одного з найбільших у світі ресурсів з працевлаштування, за даними SimilarWeb. Активний інвестор стадії seed та раунду А. Роман безпосередньо інвестував у 20 ІТ-бізнесів, а також є Limited Partner у трьох венчурних фондах в Україні та США.

У 2006 році, бувши студентом КПІ, разом зі своїм другом та одногрупником Євгеном Собакарьовим, заснував Jooble. За 16 років компанія пройшла шлях від студентського стартапу до глобальної компанії. Сьогодні продуктом Jooble користуються в 67 країнах світу, сумарна кількість візитів на Jooble щомісяця складає понад 90 млн., а команда компанії розмовляє 25 мовами. Jooble — remote-first компанія, співробітники якої можуть дистанційно працювати з будь-якої точки світу.

Зустріч відбудеться у форматі закритої сесії та доступна лише за попередньою реєстрацією. Лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про місце проведення і будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена, тому перевагу при підтвердженні реєстрації матимуть компанії-учасники Diia.City United.

Читайте нас в Telegram, щоб не пропустити свіжі події.

Залишити коментар

Коментарі до відгуку

На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.