Влаштувалася донька, пройшла всі завдання, чітко працювала, навіть казали, що все дуже швидко виконує.На Новий рік прислали подарунок від компанії-плед.Заплатили першу зарплатню.Пообіцяли офіційне влаштування, виястояли ми чергу в пенсійний, відправили всі документи, підписали договір, трудова....Через тиждень-"проєкт себе не оправдав", 5 новачків звільнено....."за згодою сторін".....Ви навіщо людям голову морочите і брешете, трудову псуєте? Набирають людей, які совісно роблять круту роботу, платять копійки, самі заробляють круто, "кидають"людей і набирають нових. Я людина віруюча, хто образить моїх дітей, той отримає кару Божу, їм за все воздасться.

Aweb — вакансии
- Agency
- 101-250
- 2006
- Київ
- Advertising / Marketing, Mobile, WEB / UI / UX
Преимущества для работников
- Relocation assistance
- Team buildings
- Гнучкий графік роботи
- Кава, фрукти, перекуси
- Надається ноутбук
- Освітні програми, курси
- Приватне робоче місце
Вакансии Aweb
Справочная информация
| Компания: | Aweb |
|---|---|
| Адрес: | 02000, г. Киев, ул. Владимира Сосюры, 6 |
| Телефон: | +38 044 538-01-61 |
| E-mail: | aweb@aweb.ua |
| Официальный сайт Aweb: | aweb.ua |
Телефон, контакты компании
- г. Киев, ул. Владимира Сосюры, 6;
- +38 044 538-01-61;
- aweb@aweb.ua
* Информация взята с официального сайта компании "Aweb" aweb.ua и других открытых источников.
Последние отзывы работников про Aweb

Контора тримається лише на скотському відношені до співробітників і маленьких зп, набирають людей "з нуля", обіцяють навчати - тому постійна текучка. Орендують якісь лачуги по закутках міста. Колись звільнили лише за те, що зі мною занадто часто став спілкуватись залицяльник керівнички, та на голубом глазу наговорила казна що про мене, хоча від всього іншого колективу відгуки були хороші. По ітогу - звільнили в той же день))

Коротко кажучи, подався я на вакансію SEO в Авеб. Дали тестове, тобто без попереднього дзвінка з роз’ясненнями щодо вакансії. Треба було їх, нажаль, *вибивати* самому у письмовій формі декілька днів... Ну добре.
Після зробив тестове згідно з зазначеними рекомендаціями, однак не зміг отримати позицію. Мені ок, але не ок коли не дають навіть нормального фідбека, який я одразу тричі попросив отримати під час відправки ТЗ. Бо я не розумію де що міг не догледіти, які стандарти у компанії у випадку якщо я вирішу податися знову, в цілому це зможе зберегти мій час та інших людей у подальшому пошуку...
Але Авеб вирішив по-іншому, відповівши що це дуже багато часу. Хоча 1 з 10 кандидатів може попросити фідбек, який займає 2-5 хвилин під час перевірки тестового + я витратив свій час, а разом з цими відключеннями мушу сказати ну ДУУУЖЕ дорогоцінний час (світла немає по 8-12 годин, самі розумієте), який міг би витратити на тестове іншої компанії і отримати позицію або хоча б фідбек.
