Про нас

IT Hub

ITHub.ua – онлайн платформа пошуку та порівняння освітніх продуктів в галузі цифрових технологій, майданчик для спілкування ІТ шкіл та компаній зі своїми студентами та майбутніми співробітниками.

Мета проекту – спростити пошук та вибір освітніх послуг у сфері ІТ та Digital. Надати достовірну і оперативну інформацію зі світу інформаційних технологій та діджитал маркетингу.

1 100+ ІТ та Digital курсів
65+ ІТ шкіл на сайті
500+ ІТ компаній на сайті

Що у нас є корисного для вас?

Порівняння курсів та навчальних програм

IT Hub дає можливість підбирати й порівняти курси ІТ шкіл та освітніх платформ. На безоплатній основі ми агрегуємо курси провідних навчальних центрів України. Список шкіл постійно оновлюється, а опис курсів підтримується в актуальному стані.

Івенти

Регулярно публікуємо актуальні конференціїї, вебінари, та інші ІТ івенти, що можуть допомогти початківцям потрапити до айтішного ком’юніті та отримати нові знання, а спеціалістам підвищити свою кваліфікацію.

Список ІТ компаній України

Ми формуємо список ІТ компаній, що мають свої представництва в Україні, або наймають тут працівників. В карточні кожної компанії є короткий опис, контактна інформація та бенефіти, які компанія надає свої співробітникам.

Коворкінги

Формуємо список діючих коворкінгів, де можна ефективно та комфортно попрацювати. Ця інформація може бути корисною айтішникам особливо в період блекаутів.

Відгуки (стадія розробки)

Ну куди ж без відгуків? Багато студентів діляться своїм позитивним або негативним досвідом навчання на курсах. На підставі відгуків ви самі можете вибрати ІТ школу, послугами якої скористаєтесь, або не скористаєтесь)). Також формуємо розділ з відгуками про роботодавців.

Хто ми?

Паламарчук Сергій

Паламарчук Сергій - Founder
Засновник та ідейний натхненник порталу ITHub.ua. Більше 15 років роботи в сфері IT. Вища технічна освіта, закінчив НТУУ "КПІ" ім. Сікоського.

Крупник Сергій

Крупник Сергій - Фахівець з освітніх продуктів
Вища економічна освіта. У 2010 році закінчив Хмельницький національний університет. На сайті веде розділ про ІТ курси. Займається аналізом та порівнянням освітніх продуктів.

Наша історія

2022

Розробка концепції проекту IT Hub. Аналіз пропозицій ІТ курсів від освітніх платформ та шкіл

2023

24.11.2023 – старт проекту. Повноцінно працюють розділи "ІТ курси", "ІТ школи", "Івенти" та "ІТ компанії". Запуск Телеграм каналу для тих, хто тільки прийшов в ІТ, або збирається це зробити. В процесі розробки та запуску інші тематичні розділи проекту

Цінності та соціальна відповідальність ITHub.ua

Ми в IT Hub дотримуємось принципу відповідального споживання природних ресурсів (responsible consumption). В офісі компанії намагаємося не використовувати одноразові речі (пластиковий посуд) та використовуємо систему роздільного збору та переробки сміття. У документообігу та особистих комунікаціях ITHub.ua віддає перевагу цифровим носіям інформації замість паперових.

Після повномасштабного вторгнення російських військ в Україну команда активно долучається до ініціатив провідних волонтерських організацій.