Перша конференція про комунікації в ІТ

Правила публікації відгуків і коментарів

1. Портал IT Hub не несе відповідальність за зміст відгуку або коментаря користувачами даного ресурсу. На порталі застосовується пост-модерація і автоматична система модерації.

2. Адміністрація порталу IT Hub в праві видалити або змінити будь-який відгук, вміст якого є наклепницьким, образливим, ненависним, загрозливим, спамом. Видаляються матеріали для дорослих або інший небажаний вміст, який містить особисту інформацію про інших, містить нецензурну лексику, порушує авторські права, заохочує незаконну діяльність або іншим чином порушує законодавство України. Адміністрація залишає за собою право видаляти повідомлення, які можуть завдати шкоди діловій репутації порталу.

3. Позначкою «Є ймовірність, що даний відгук носить замовний характер. Оцінки з таких відгуків не зараховуються» позначаються відгуки, які на думку адміністрації сайту IT Hub, або автоматичної системи модерації відгуків написані з метою свідомо вплинути на рейтинг компанії. Відповідна позначка може бути знята в разі, якщо користувач довів факт взаємодії з конкретною компанією (надав документи, виписки, скріни і т.д.) про яку залишив свій відгук.

4. Ці умови можуть бути змінені в будь-який час без попереднього повідомлення.

5. Якщо ви НЕ згодні з цими умовами, будь ласка, НЕ використовуйте наш сервіс. Використання даного сервісу означає прийняття умов.