EvoPlayДва місяці тому проходив у них співбесіду. Нещодавно знову почув про компанію й вирішив залишити відгук - не розумію, чому не зробив цього раніше.
Пройшов два етапи: спочатку з рекрутером, потім із двома тімлідами на позицію медіабаєра. Усе пройшло добре, отримав оффер. Після цього сказали, що потрібно пройти поліграф. Я живу в Іспанії й запропонував пройти його тут, але мені відповіли, що це можливо лише у їхнього перевіреного поліграфолога - у Ніцці або ще в одній країні. Я обрав Францію, полетів і витратив на це два дні (приліт у неділю, поліграф у понеділок, одразу назад).
Після поліграфа рекрутер кілька днів писав і цікавився справами, потім зник. Через кілька днів відповів: поліграф я пройшов, але вони обрали іншого кандидата - з трохи більшим досвідом.
З урахуванням того, що мені дали оффер, я пройшов усі етапи, літав у іншу країну на поліграф, а потім просто отримав відмову без нормальної комунікації - я б на місці інших кандидатів задумався, чи не виникнуть подібні проблеми й надалі, наприклад із виплатами або іншими робочими питаннями, якщо вже на етапі найму можливі такі ситуації.
TATL GroupКоли я проходила процес співбесід на позицію Project Manager у TITLE Technology, я була б дуже рада знайти відгуки про те, як усе відбувається насправді. На жаль, їх не було. Тому хочу поділитися власним досвідом, пропрацювавши в компанії майже два місяці.
Мене взяли без технічного досвіду з обіцянками, що мене навчатимуть і підтримуватимуть. Я погодилась на зарплату нижчу від моїх очікувань, бо вірила в розвиток, про який мені розповідали та хотіла розвиватися більше в технічному плані. Але реальність виявилася іншою. У перший робочий день керівник взагалі не відповідав до обіду, жодного онбордингу чи знайомства з командою не було — просто посадили писати технічну документацію. І так тривало фактично весь час: замість обіцяних проєктів я займалася лише документацією.
Окремо хочу відзначити, що компанія має постійні проблеми з виплатами. Затримки по зарплатах для них це норма. У моєму випадку грошей не було майже 2 місяці, і досі компанія не розрахувалась за частину моєї роботи. Те, що я побачила по повідомленнях керівництва в командному чаті: 10 з 12 місяців систематика затримка оплати.
Випробувальний термін у мене планувався місяць, але ніхто так і не повідомив, чи його завершено, чи продовжено. Жодного перформанс-рев’ю чи зворотного зв’язку я не отримала. Більше того — керівниця могла не відповідати на повідомлення кілька тижнів, а єдиний критерій «успішності» звучав як «сподобатися мені». Комунікація з боку частини керівництва була агресивною та хамовитою, а процеси взагалі відсутні.
Не повторюйте моїх помилок: будьте вимогливими до умов, які вам пропонують та обов’язково досліджуйте компанію перед тим, як погоджуватись на офер