В пошуках кращої роботи?
Створи резюме на ithub.ua за 5 хвилин та збільши свій шанс на успіх
Читайте нас в Telegram, щоб не пропустити новини IT індустрії.
Не рекомендую дану компанію. Відношення до працівників на найнижчому рівні. ЗП не піднімають, обіцяну річну премію не виплатять, якщо будете звільнятися. Атмосфера така, що не комфортно знаходитися в офісі. Великий опен спейс - забудьтесь про приватність. Всі будуть ходити у вас за спиною. Про карʼєру тут можете і не мріяти. Та навпаки, якщо гарно працюєте, то керівник зробить все для того, щоб ви звільнилися. Це найгірша компанія та колектив, в якому доводилося працювати
Коментарі до відгуку
На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.