В пошуках кращої роботи?
Створи резюме на ithub.ua за 5 хвилин та збільши свій шанс на успіх
Читайте нас в Telegram, щоб не пропустити новини IT індустрії.
Присутній мобінг. Онбординг поганий. Кум,брат,сват. Рівень управлінського персоналу поганий ,не в кожному відділі,але присутній. Фідбек від рекрутингу взагалі не-який. Терпіння потрібне адське. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
Коментарі до відгуку
На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.