GoITЯ працюю в компанії нещодавно, але вже можу сказати, що загальне враження позитивне.
Керівництво, зокрема керівник Юрій, уважно ставиться до працівників, цікавиться робочим процесом і тим, чи все влаштовує, а також допомагає вирішувати робочі питання.
Заробітна плата виплачується вчасно. У процесі роботи є підтримка та допомога, а також відчувається мотивація до розвитку. При будь-яких питаннях завжди є до кого звернутись, і можна отримати відповідь або пораду.
У компанії дружня атмосфера та хороший колектив — люди відкриті та готові допомогти. Усі процеси пояснюються доступно і зрозуміло.
Загалом робота організована добре, мене все влаштовує.
SWEET TVНе актуальні телефони,неможливо звʼязатися з підтримкою,таке враження що компанія намагається надурити людей підключивши ваш сервіс немає можливості його відключити,або ж вона є але компанія робить все для того щоб це було максимально недоступно