Компанія стара як гівно мамонта і деякі процеси такі ж старі. А можливо, це й на краще? )
Продукти компанії досить специфічні, пов"язані з логістикою, але мають свій певний шарм ) І да, зарплата теж могла б бути вищою, але в теперішні часи не особо доводиться перебирати

SWEET TV
BetterMe