школа Genesis Academy

Відгук про курси "Genesis Academy"

Читайте нас в Telegram, щоб не пропустити анонси нових курсів.

IT School 16

Нещодавно закінчив it school, і це був один із найкрутіших досвідів за останній час. Об'ємна програма, сильні лекції, практичні завдання які реально змушують думати. Але найбільш круте це знайомства, люди яких я тут зустрів це окрема цінність. Дуже рекомендую усім хто хоче зрозуміти як працює продуктове it)

Плюси: 
Люди, знання, практика, лектори
Оцінка: 
5
Рекомендації: 
Рекомендую

Залишити коментар до відгуку

  ____     ___    _____   ____    ____  
|___ \ / _ \ |___ | |___ \ | ___|
__) | | (_) | / / __) | |___ \
/ __/ \__, | / / / __/ ___) |
|_____| /_/ /_/ |_____| |____/
Enter the code depicted in ASCII art style.

Коментарі до відгуку

На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.