Читайте нас в Telegram, щоб не пропустити анонси нових курсів.
Lifechanging школа)
Гість / 16.06.2026 / 0
Проходила IT-школу. Це був неймовірно рожевий період. Дуже насичено, отримала ширше розуміння роботи в продуктових компаніях і навики, які там необхідні, поспілкувалась із великою кількістю класних особистостей. Багато креативили, багато помилялись, мали класний нетворкінг. Цей досвід змінив моє мислення і підштовхнув рухатись у напрямку продуктів та їх розвитку
Плюси:
Насиченість програми, наповнення, нетворкінг, топові лектори, практичний досвід у вигляді проєкту у взаємодії спільно із ментором.
Мінуси:
Відсутні)
Рекомендую

Коментарі до відгуку
На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.