школа Genesis Academy

Відгук про курси "Genesis Academy"

Читайте нас в Telegram, щоб не пропустити анонси нових курсів.

Lifechanging школа)

Проходила IT-школу. Це був неймовірно рожевий період. Дуже насичено, отримала ширше розуміння роботи в продуктових компаніях і навики, які там необхідні, поспілкувалась із великою кількістю класних особистостей. Багато креативили, багато помилялись, мали класний нетворкінг. Цей досвід змінив моє мислення і підштовхнув рухатись у напрямку продуктів та їх розвитку

Плюси: 
Насиченість програми, наповнення, нетворкінг, топові лектори, практичний досвід у вигляді проєкту у взаємодії спільно із ментором.
Мінуси: 
Відсутні)
Оцінка: 
5
Рекомендації: 
Рекомендую

Залишити коментар до відгуку

  ____    _____   _____   _____   _____ 
|___ \ |___ | |___ | |___ | |___ /
__) | / / / / / / |_ \
/ __/ / / / / / / ___) |
|_____| /_/ /_/ /_/ |____/
Enter the code depicted in ASCII art style.

Коментарі до відгуку

На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.