школа GoIT

Відгук про курси "GoIT"

Читайте нас в Telegram, щоб не пропустити анонси нових курсів.

Cyber security

Дуже задоволений навчанням у GoIT❤️ Навчання було цікавим, зрозумілим і справді корисним) Найбільше сподобалось те, що тут завжди допомагають - якщо виникають питання, тобі все пояснять, підкажуть і підтримають Викладачі та команда завжди на зв’язку, порадять як краще зробити) Видно, що тут дійсно переживають за студентів. Дуже вдячний за отримані знання та досвід! Курсом залишився повністю задоволений

Плюси: 
дуже багато цінної та актуальної інформації, гарне та зрозуміле подання матеріалу, багато практики, постійна допомога клієнт-менеджера та ментора, швидкі відповіді на питання, підтримка протягом всього навчання, мотивація від команди, зручний формат навчання, відчувається турбота про студентів, курс справді дає хороші знання
Мінуси: 
Відсутні
Оцінка: 
5
Рекомендації: 
Рекомендую

Залишити коментар до відгуку

   __      ___    ____    _   ____  
/ /_ / _ \ |___ \ / | |___ \
| '_ \ | (_) | __) | | | __) |
| (_) | \__, | / __/ | | / __/
\___/ /_/ |_____| |_| |_____|
Enter the code depicted in ASCII art style.

Коментарі до відгуку

На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.