школа GoIT

Відгук про курси "GoIT"

Читайте нас в Telegram, щоб не пропустити анонси нових курсів.

Не рекомендую, тупо комерція і нічого більше

Я отримала один негатив від навчання 

Плюси: 
Жодного
Мінуси: 
Дороге навчання, більшість викладачів самі ще навчаються, ментори взагалі кошмар!
Оцінка: 
1
Рекомендації: 
Не рекомендую

Залишити коментар до відгуку

  _____   _   _____   _  _     ____  
|___ / / | |___ | | || | |___ \
|_ \ | | / / | || |_ __) |
___) | | | / / |__ _| / __/
|____/ |_| /_/ |_| |_____|
Enter the code depicted in ASCII art style.

Коментарі до відгуку

Клиент

Я на загальну оцінку школи не впливаю, та не маю права бо не вчився в ній, але не раз чув, що в цій школі варто менеджменту повчитися, бо впарюють вони ті курси як тільки можуть, всіма доступними методами та засобами ))) Як в анекдоті " Хоч чучелом, хоч тушкою но ми тебе сюди затягнем". 
Вам потрібно проводити тренінги з продажу - більше заробите. )))