школа GoIT

Відгук про курси "GoIT"

Читайте нас в Telegram, щоб не пропустити анонси нових курсів.

Таке враження, що все зовсім швах.

Блін жодного середнього відгуку (((, таке враження що все хріново, а "хтось" намагається врятувати рейтинг відмінними відгуками. Поставлю 3*, щоб не псувати загальну картину.

Оцінка: 
3
Рекомендації: 
Нейтрально

Залишити коментар до відгуку

  _____    __     ____     __     _ 
|___ / / /_ |___ \ / /_ / |
|_ \ | '_ \ __) | | '_ \ | |
___) | | (_) | / __/ | (_) | | |
|____/ \___/ |_____| \___/ |_|
Enter the code depicted in ASCII art style.

Коментарі до відгуку

Клиент

Так и есть, ужасная компания пытается сохранить хоть какую-то репутацию, но в реальности оказывается ужасом, который описывают реальные люди с 1ой звёздочкой