школа GoITeens

Відгук про курси "GoITeens"

Читайте нас в Telegram, щоб не пропустити анонси нових курсів.

Дякую за навчання

Навчаюсь на курсі Design Junior. Батьки побачили рекламу і запропонували спробувати, я спочатку не хотіла. Але зараз вже пройшло 2 місяці, як я навчаюсь на курсах і мені дуже подобається. Вивчаємо Canva і в мене вже виходять дуже класні проєкти і презентації, бо знаю цікаві фішки програми. Викладач Анна дуже гарно пояснює матеріал і мені завжди все зрозуміло

Оцінка: 
5
Рекомендації: 
Рекомендую

Залишити коментар до відгуку

   __     ____    _____    __      ___  
/ /_ |___ \ |___ | / /_ ( _ )
| '_ \ __) | / / | '_ \ / _ \
| (_) | / __/ / / | (_) | | (_) |
\___/ |_____| /_/ \___/ \___/
Enter the code depicted in ASCII art style.

Коментарі до відгуку

На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.