школа GoITeens

Відгук про курси "GoITeens"

Читайте нас в Telegram, щоб не пропустити анонси нових курсів.

Дизайн - це кльово

Вчуся місяць на моушне і це прям мощно! Нравиться викладачка Наталія, нравиться наша група, особливо нравиться бачити як виходить те, що ще вчора здавалося неможливим. Дякую, go iteens

Плюси: 
уважна викладачка цікава програма
Мінуси: 
поки не побачила
Оцінка: 
5
Рекомендації: 
Рекомендую

Залишити коментар до відгуку

  ____     __      __      ___    _ 
|___ \ / /_ / /_ / _ \ / |
__) | | '_ \ | '_ \ | (_) | | |
/ __/ | (_) | | (_) | \__, | | |
|_____| \___/ \___/ /_/ |_|
Enter the code depicted in ASCII art style.

Коментарі до відгуку

На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.