Читайте нас в Telegram, щоб не пропустити анонси нових курсів.
GoITeens
Гість / 16.06.2026 / 0
Не рекомендую цю школу. Ціна була збільшена на половині проходження курсу, хоча пишуть, що мав прийти лист, але я його на пошті і в спамі не знайшла. Але ж на початку було підписання договору, в якому про це не було сказано.Добре, всюди підняття цін, тож ми оплатили, але виявляється, що ще місяць в цієї компанії має 28днів!!!!, тобто за рік набігає ще один місяць , (в році 13 міс. виходить), за який потрібно додатково оплатити!!!!Ось такий обман споживача.
Мінуси:
Обман з оплатою
Не рекомендую

Коментарі до відгуку
На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.