школа GoITeens

Відгук про курси "GoITeens"

Читайте нас в Telegram, щоб не пропустити анонси нових курсів.

GoITeens

Не рекомендую цю школу. Ціна була збільшена на половині проходження курсу, хоча пишуть, що мав прийти лист, але я його на пошті і в спамі не знайшла. Але ж на початку було підписання договору, в якому про це не було сказано.Добре, всюди підняття цін, тож ми оплатили, але виявляється, що ще місяць в цієї компанії має 28днів!!!!, тобто за рік набігає ще один місяць , (в році 13 міс. виходить), за який потрібно додатково оплатити!!!!Ось такий обман споживача.

Мінуси: 
Обман з оплатою
Оцінка: 
2
Рекомендації: 
Не рекомендую

Залишити коментар до відгуку

  ____    _   _   _  _     _ 
|___ \ / | / | | || | / |
__) | | | | | | || |_ | |
/ __/ | | | | |__ _| | |
|_____| |_| |_| |_| |_|
Enter the code depicted in ASCII art style.

Коментарі до відгуку

На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.