школа GoITeens

Відгук про курси "GoITeens"

Читайте нас в Telegram, щоб не пропустити анонси нових курсів.

Школа GoITeens

Здравствуйте хочу написать отзыв о школе GoITeens.Мой сын ходит в эту уже второй год ,в школе очень хорошие педагоги . Сайт сделан шикарно .Нам нравится эта школа 

Плюси: 
Все что я написала в этом отзыве
Мінуси: 
Нет
Оцінка: 
5
Рекомендації: 
Рекомендую

Залишити коментар до відгуку

  _____   _____   _   _   _____ 
|___ / |___ / / | / | |___ /
|_ \ |_ \ | | | | |_ \
___) | ___) | | | | | ___) |
|____/ |____/ |_| |_| |____/
Enter the code depicted in ASCII art style.

Коментарі до відгуку

На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.