школа GoITeens

Відгук про курси "GoITeens"

Читайте нас в Telegram, щоб не пропустити анонси нових курсів.

Відгук про курс

Донька обрала курс, який вона хотіла- по своєму бажанню у залежності від свого вподобання. Навчання почалось у зазначений термін. Кожне заняття починалось рівно у вказаний час, що є для мене вкрай важливим. Викладач Поліна завжди була уважною, коректною, емпатичною до кожного студента. Вона детально пояснювала та знаходила підхід до кожної дитини. 

Курсом, його змістом, веденням та організацією його я повністю задоволена і щиро рекомендую!

Плюси: 
Дбайливе ставлення Змістовне наповнення Підхід індивідуальний Організація хороша
Мінуси: 
Не знайшла
Оцінка: 
5
Рекомендації: 
Рекомендую

Залишити коментар до відгуку

  _   _  _     _  _     _____    ___  
/ | | || | | || | |___ / ( _ )
| | | || |_ | || |_ |_ \ / _ \
| | |__ _| |__ _| ___) | | (_) |
|_| |_| |_| |____/ \___/
Enter the code depicted in ASCII art style.

Коментарі до відгуку

Клиент

Дякуємо за Ваш відгук! Раді чути, що донька із задоволенням навчається і чекає занять. Для нас важливо, щоб навчання було і цікавим, і результативним. Дякуємо за довіру!