школа GoITeens

Відгук про курси "GoITeens"

Читайте нас в Telegram, щоб не пропустити анонси нових курсів.

Відгук про навчання

Добрий вечір. Моя донька вже другий рік навчається на курсі. Вона з нетерпінням чекає на вихідних, щоб долучитися до уроків. Викладачі розповідають доступно, пояснюють чітко, цікаво, підтримують, до кожного учня маю індивідуальний підхід. Я задоволена організацією та підтримкою команди. Дякую за таку можливість розвивати, надихати мою доньку в цей складний час. 

Плюси: 
Цікаво, корисно, доступно, зрозуміло.
Мінуси: 
Не має
Оцінка: 
5
Рекомендації: 
Рекомендую

Залишити коментар до відгуку

  ____    _   _____   _  _     _____ 
|___ \ / | |___ | | || | |___ |
__) | | | / / | || |_ / /
/ __/ | | / / |__ _| / /
|_____| |_| /_/ |_| /_/
Enter the code depicted in ASCII art style.

Коментарі до відгуку

На даний момент немає коментарів. Будьте першим, хто залишить тут свій коментар.