школа Mate academy

Відгук про курси "Mate academy"

Читайте нас в Telegram, щоб не пропустити анонси нових курсів.

Шарашкіна контора

Не рекомендую навчатись тут. По-перше, змушують своїх студентів накручувати позитивні відгуки. По-друге, варіанту з оплатою після навчання не існує. При подачі заявки на такий формат навчання вам відмовлять по вигаданій причині і будуть всіма силами переконувати що вам підходить саме варіант з повною передплатою

Оцінка: 
1
Рекомендації: 
Не рекомендую

Залишити коментар до відгуку

  _____   ____     __      __     _____ 
|___ | | ___| / /_ / /_ |___ /
/ / |___ \ | '_ \ | '_ \ |_ \
/ / ___) | | (_) | | (_) | ___) |
/_/ |____/ \___/ \___/ |____/
Enter the code depicted in ASCII art style.

Коментарі до відгуку

Клиент

На фул тайм беруть людей в яких впевнені і готові інвестувати. Вони потім платять в 2-3 рази більше, ніж вам пропонують заплатити на флекс напрямок. Не треба драматизувати, якщо ви не пройшли відбір

Клиент

Скажи , тебе до батереї привязували чи що? Що значить змушували?І як це ти дізнався якщо ти навіть не пройшов відбір ?