AwebКонтора тримається лише на скотському відношені до співробітників і маленьких зп, набирають людей "з нуля", обіцяють навчати - тому постійна текучка. Орендують якісь лачуги по закутках міста. Колись звільнили лише за те, що зі мною занадто часто став спілкуватись залицяльник керівнички, та на голубом глазу наговорила казна що про мене, хоча від всього іншого колективу відгуки були хороші. По ітогу - звільнили в той же день))
GoITБагато де працював, було бажання знайти компанію для стабільності та особисто прийнятної робочої атмосфери.
Зі співбесіди вже відчувається індивідуальний підхід до співробітників, чого не бачив в інших компаніях. Мені особисто «пощастило» до цього побути не на одній колективній співбесіди і це жах. Говориш 5хв і півтори години слухаєш людей, яких жодного разу не зустрінеш.
В GoIT, одразу було зрозуміло, що все кардинально відрізняється. Зараз працюю майже рік і нарешті знайшов компанію, де можна реалізуватись, гідно заробляти та не перейматись за менталку.