В пошуках кращої роботи?
Створи резюме на ithub.ua за 5 хвилин та збільши свій шанс на успіх
Банк EvoPlay

Отзывы о "EvoPlay"

Читайте нас в Telegram, чтобы не пропустить новости IT индустрии.

Змарнували мій час

Два місяці тому проходив у них співбесіду. Нещодавно знову почув про компанію й вирішив залишити відгук - не розумію, чому не зробив цього раніше.

 

Пройшов два етапи: спочатку з рекрутером, потім із двома тімлідами на позицію медіабаєра. Усе пройшло добре, отримав оффер. Після цього сказали, що потрібно пройти поліграф. Я живу в Іспанії й запропонував пройти його тут, але мені відповіли, що це можливо лише у їхнього перевіреного поліграфолога - у Ніцці або ще в одній країні. Я обрав Францію, полетів і витратив на це два дні (приліт у неділю, поліграф у понеділок, одразу назад).

 

Після поліграфа рекрутер кілька днів писав і цікавився справами, потім зник. Через кілька днів відповів: поліграф я пройшов, але вони обрали іншого кандидата - з трохи більшим досвідом.

З урахуванням того, що мені дали оффер, я пройшов усі етапи, літав у іншу країну на поліграф, а потім просто отримав відмову без нормальної комунікації - я б на місці інших кандидатів задумався, чи не виникнуть подібні проблеми й надалі, наприклад із виплатами або іншими робочими питаннями, якщо вже на етапі найму можливі такі ситуації.

 

Плюсы: 
Немає
Минусы: 
Дали оффер до завершення всіх етапів, відправили на поліграф в іншу країну без гарантій, витрати часу і ресурсів кандидата не враховуються, слабка комунікація після поліграфа, в результаті - відмова без прозорого пояснення і подальшого фідбеку.
Оценка: 
1
Рекомендации: 
Не рекомендую

Оставить комментарий к отзыву

  _____   _   _____   _  _      ___  
|___ | / | |___ / | || | / _ \
/ / | | |_ \ | || |_ | (_) |
/ / | | ___) | |__ _| \__, |
/_/ |_| |____/ |_| /_/
Enter the code depicted in ASCII art style.

Комментарии к отзыву

Клиент

Як мені це знайомо.  
Торік пройшов низку співбесід, сподобався наче, зробив тестове завдання. Все ок. Через півтора тижні вижимаю від ейчара, що в цілому було просто чудово і так класно, так класно, але якесь речення одне шось їм не сподобалось і тому ідіть лісом.

Цей рік Евоплей просто вчепилися в мене. В понеділок співбесіда з ейчаром, у середу вже - з командою. І просить одночасно документи на перевірку СБ. Потім ще співбесіди. Питаю, які взагалі перспективи, бо в мене офер від іншої компанії є і в принципі виходити на роботу треба. 

"Ви почекайте, бо ви нам сподобалися і ми на завершальному етапі з вами". 

В результаті пропудрили голову і відповіли, що вирішили шукати не такого як я, а з перламутровими пуговицями. Чи самі не знають, кого хочуть, чи яка в них проблема - це вже справа не моя, але в Евоплей тикатися більш не буду. Хами.