Читайте нас в Telegram, чтобы не пропустить новости IT индустрии.
Два місяці тому проходив у них співбесіду. Нещодавно знову почув про компанію й вирішив залишити відгук - не розумію, чому не зробив цього раніше.
Пройшов два етапи: спочатку з рекрутером, потім із двома тімлідами на позицію медіабаєра. Усе пройшло добре, отримав оффер. Після цього сказали, що потрібно пройти поліграф. Я живу в Іспанії й запропонував пройти його тут, але мені відповіли, що це можливо лише у їхнього перевіреного поліграфолога - у Ніцці або ще в одній країні. Я обрав Францію, полетів і витратив на це два дні (приліт у неділю, поліграф у понеділок, одразу назад).
Після поліграфа рекрутер кілька днів писав і цікавився справами, потім зник. Через кілька днів відповів: поліграф я пройшов, але вони обрали іншого кандидата - з трохи більшим досвідом.
З урахуванням того, що мені дали оффер, я пройшов усі етапи, літав у іншу країну на поліграф, а потім просто отримав відмову без нормальної комунікації - я б на місці інших кандидатів задумався, чи не виникнуть подібні проблеми й надалі, наприклад із виплатами або іншими робочими питаннями, якщо вже на етапі найму можливі такі ситуації.
Комментарии к отзыву
Славко 06.05.2026
Як мені це знайомо.
Торік пройшов низку співбесід, сподобався наче, зробив тестове завдання. Все ок. Через півтора тижні вижимаю від ейчара, що в цілому було просто чудово і так класно, так класно, але якесь речення одне шось їм не сподобалось і тому ідіть лісом.
Цей рік Евоплей просто вчепилися в мене. В понеділок співбесіда з ейчаром, у середу вже - з командою. І просить одночасно документи на перевірку СБ. Потім ще співбесіди. Питаю, які взагалі перспективи, бо в мене офер від іншої компанії є і в принципі виходити на роботу треба.
"Ви почекайте, бо ви нам сподобалися і ми на завершальному етапі з вами".
В результаті пропудрили голову і відповіли, що вирішили шукати не такого як я, а з перламутровими пуговицями. Чи самі не знають, кого хочуть, чи яка в них проблема - це вже справа не моя, але в Евоплей тикатися більш не буду. Хами.