TamgaПрацюю в компанії вже 9 місяців і за цей час можу впевнено сказати, що зробив правильний вибір і не збираюсь його міняти. Компанія відповідає всім важливим критерієм для мене:
— Сильна корпоративна культура, яка дозволяє зростати і бути почутим
— Можливість росту всередині компанії
— Соціальні бонуси: страхування, оплачувані відпустки і лікарняні
Я впевнений що компанія буде розвиватись і я маю чіткий план розвитку з нею також!
GoITДанна компанія не перша в моєму списку компанії в EdTech в яких я працювала,але дійсно та в якій можна розвиватись і відчувати себе комфортно.
Немає жорсткої бюрократіїї і контролю ,як на попередніх місцях роботи,але виконувати свою роботу якісно треба,бо відсутність якості в роботі після тривалого терміну праці(не в період адаптації) буде насторожувати і це візьмуть до уваги.Як я вже зазначила в компанії можна отримувати зворотній зв'язок, фітбек з позитивні моментів роботи і виконання задач і конктетно над чим треба працювати для вдосконалення результату і кар'єрного розвитку.
Приємний колектив в якому тобі допоможуть ,якщо у тебе виникатимуть питання.Для себе отримала від керівництва підтримку в бажання реалізації свого потенціалу з можливістю проходження додаткового навчання .Немає проблем з отриманням лікарняного або відпустки.