В пошуках кращої роботи?
Створи резюме на ithub.ua за 5 хвилин та збільши свій шанс на успіх
Читайте нас в Telegram, чтобы не пропустить новости IT индустрии.
Присутній мобінг. Онбординг поганий. Кум,брат,сват. Рівень управлінського персоналу поганий ,не в кожному відділі,але присутній. Фідбек від рекрутингу взагалі не-який. Терпіння потрібне адське. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.
Комментарии к отзыву
На данный момент нет комментариев. Будьте первым, кто оставит здесь свой комментарий.