В пошуках кращої роботи?
Створи резюме на ithub.ua за 5 хвилин та збільши свій шанс на успіх
Банк Jabil

Отзывы о "Jabil"

Читайте нас в Telegram, чтобы не пропустить новости IT индустрии.

Робота

Присутній мобінг. Онбординг поганий. Кум,брат,сват. Рівень управлінського персоналу поганий ,не в кожному відділі,але присутній. Фідбек від рекрутингу взагалі не-який. Терпіння потрібне адське. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.

Плюсы: 
Білі зарплати.
Минусы: 
Мобінг,поганий онбординг. На одну людину навалюють кілька задач .
Оценка: 
2
Рекомендации: 
Не рекомендую

Оставить комментарий к отзыву

   ___     __     ____     ___     ___  
/ _ \ / /_ |___ \ ( _ ) ( _ )
| (_) | | '_ \ __) | / _ \ / _ \
\__, | | (_) | / __/ | (_) | | (_) |
/_/ \___/ |_____| \___/ \___/
Enter the code depicted in ASCII art style.

Комментарии к отзыву

На данный момент нет комментариев. Будьте первым, кто оставит здесь свой комментарий.