В пошуках кращої роботи?
Створи резюме на ithub.ua за 5 хвилин та збільши свій шанс на успіх
Банк Jabil

Отзывы о "Jabil"

Читайте нас в Telegram, чтобы не пропустить новости IT индустрии.

Робота

Присутній мобінг. Онбординг поганий. Кум,брат,сват. Рівень управлінського персоналу поганий ,не в кожному відділі,але присутній. Фідбек від рекрутингу взагалі не-який. Терпіння потрібне адське. НЕ РЕКОМЕНДУЮ.

Плюсы: 
Білі зарплати.
Минусы: 
Мобінг,поганий онбординг. На одну людину навалюють кілька задач .
Оценка: 
2
Рекомендации: 
Не рекомендую

Оставить комментарий к отзыву

  ____    ____    ____    _  _      ___  
|___ \ |___ \ | ___| | || | / _ \
__) | __) | |___ \ | || |_ | (_) |
/ __/ / __/ ___) | |__ _| \__, |
|_____| |_____| |____/ |_| /_/
Enter the code depicted in ASCII art style.

Комментарии к отзыву

На данный момент нет комментариев. Будьте первым, кто оставит здесь свой комментарий.