В пошуках кращої роботи?
Створи резюме на ithub.ua за 5 хвилин та збільши свій шанс на успіх
4serviceКонтора шахраїв !!!!!!!!!!! не виплачена людям зарплата ще за грудень..Кажуть що не ясно коли ще заплатять.Чекайте.Хто ще ведеться на цю шарашкіну контору? Не рекомендую
4serviceЗ компанією я працюю давно і раніше вона зарекомендувала як дуже серйозна, виплати були вчасно.
Наразі, я отримую кошти з дуже великим запізненням.Це ще і до того, що я свої кошти вкладую.За травень я отримала 280 грн.Це просто насмішка над тайними покупцями.Повне розчарування