
AirlogixСтавлюсь з гумором, бо сам прийшов у компанію «з вулиці» — і не бачу нічого дивного в тому, що на вході дають анкети на три сторінки. Ми живемо в країні, що воює, і довіряти можна тільки дуже перевіреним людям.
До цього працював у великих компаніях — завжди є якісь «приколы», але:
Заробітна плата на високому рівні. Усе відкрито й зрозуміло. Компанія росте — і ті, хто розуміють, як відбувається зростання, знають, що в процесі можуть бути нюанси, які можна виправити. Компанія має велику кількість продуктів, з якими цікаво працювати. Крутий колектив.Тому тим, хто сприймає компанію виключно через подібні відгуки — я би порадив задуматись, хто саме їх пише.
P.S. Колись і я читав відгуки про свою колишню компанію на «йо…м айті» — і якби там усе було так, як написано, я б не пропрацював там три роки на крутих проєктах.
Think about it.
BrightsОнбординг був чудовий: що рекрутер, що head напрямку комунікацій та pr були максимально професійні та ввічливі, список задач на випробувальний був визначений з перших же днів та гарно структурований. Однак тут я вперше зіткнулась із тим, що моєму менеджеру взагалі не подобався текст, який я пишу, відповідно кожен piece of content доводилося допрацьовувати безліч разів, й не завжди правки були аргументовані логікою. Загалом, до цього моменту запитань немає, таке може траплятися (хоч зі мною було й вперше), хоча трішки дивно, що на етапі оцінювання тестового в компанії не змогли оцінити, це match, чи ні.
Зібравши за місяць роботи в компанії більше правок ніж за попередній рік роботи в іншій компанії та паралельно на фрілансі, діло дійшло до логічного завершення співпраці (офіційно ми ще про це не говорили; я просто відчувала це й чекала кроку зі сторони компанії ближче до кінця місяця). І тут найцікавіше. Про факт пошуку на моє місце іншого співпрацівника я дізналася із відкритої вакансії на Djinni. Відразу зв'язалась з менеджеркою та hr, але мене запевнили, що все ок і причин переживати немає, вакансію видалили. Того ж вечора я вийшла з менеджеркою на кол, на якому дізналась, що ми не будемо продовжувати співпрацю.
Загалом, у період офбордингу вся ввічливість кудись зникла, причому навіть з боку рекрутерки, з якою ми так приємно спілкувались на самому початку.
Ще приблизно за місяць, коли я вже працювала в іншому місці, мене почала кошмарити бухгалер, погрожуючи якимись перевірками, якщо я не підпишу папери. Причому, цей підпис потрібен був виключно для їхньої звітності і мені його відсутність нічим не загрожувала, але чомусь попросити адекватно мене вони не змогли.
Загалом, враховуючи, що компанія високо знаходиться у списку працедавців українських IT компаній, для мене дуже дивно було варитися в цьому.