GoITЯкщо чесно, система побудована незрозуміло як. Колл-центр має шукати з учасників марафонів клієнтів яким можна продати, але відділ продажу з цими лідами працювати не хоче. Питання: нашо тоді взагалі робити всі ці дії?
На початку стажування тобі дають доступ до системи і варись сам як хочеш. Нічого актуального не буде в цьому навчанні! Працювати ти будеш по іншому зовсім. Немає ніяких інструкцій як робити твою основну роботу. Дай боже тобі одного разу покажуть і все, але це неможливо запам`ятати одразу. При питаннях тебе може вісміяти керівник навіть при твоїх коллегах.
Керівник Юрій це окрема тема. Можливо він колись був гарним менеджером, але як керівник ледь до 3 із 5 дотягує. Ні разу не чула похвали, а от публічне висміювання розмов, це таке є. Всі винні, але не він. Як пройшов адаптацію, то більше тобі не допоможуть.
Не чітка система мотивації, можливостей розвитку не побачила за своє стажування
EnglishdomСплатив 20 зайнять. Перше заняття у неділю взагалі не почалось. Здживований, через 8 хв я набрав підтримку - "ой, вибачте у викладачки форс-мажор, вона зателеонує та вибачиться" ( не сталося ні першого ні другого). В понеділок я у додатку побачив, що час наступного зайняття змінився. Надіслав запит у службу підтримку у Телеграм, пройшло дві години - тиша. Телефоную на 073 - 058-1791 - ніхто не відповідає. Починаю писати відгуки, не хочу навчатися у них. Я шокований