TATL GroupПрацюю в компанії більше року. Повністю згодна із попередніми відгуками. Найбільша проблема це заробтня плата. Вчасно виплатили лише одну зарплату за 2025рік. Обіцяли бонуси за овертайм, ніхто не нарахував, думаю, що ніхто вже й не виплатить. Декілька зарплат за 2025 рік виплатили із затримкою в декілька місяців. Наразі винні зарплату за 4 місяці. Щоб не виплачувати зарплатню, сказали, що борги перед нами заморозять за ці 4 місяці і виплатять їх через 2-5 місяців. Тобто невиплачені зарплату, наприклад зарплату за серпень, виплатять можливо в березні, а можливо в червні. Тобто затримка буде більше ніж пів року. І то не зрозуміло чи взагалі виплатять. Декілька десятків людей залишають без грошей. І якщо людина звільниться, то їй не виплатять цю зарплатню ніколи навіть через суд. Деілька людей вже судяться, але все безперспективно. От таке рабство в сучасній Україні.
ClarioЗа час роботи в Clario я переконалась, що справжня цінність компанії — це її люди. Тут тебе не просто приймають у команду — тебе слухають, підтримують і допомагають розкривати свій потенціал. Особливо ціную, що компанія не залишається осторонь важливих тем — підтримує ЗСУ та дбає про психологічне здоров’я команди. А також не можу не згадати медичне страхування, уроки вдосконалення англійської мови, різноманітні активності та тренінги.