школа GoIT

Отзыв о курсах "GoIT"

Читайте нас в Telegram, чтобы не пропустить анонсы новых курсов.

Cyber security

Дуже задоволений навчанням у GoIT❤️ Навчання було цікавим, зрозумілим і справді корисним) Найбільше сподобалось те, що тут завжди допомагають - якщо виникають питання, тобі все пояснять, підкажуть і підтримають Викладачі та команда завжди на зв’язку, порадять як краще зробити) Видно, що тут дійсно переживають за студентів. Дуже вдячний за отримані знання та досвід! Курсом залишився повністю задоволений

Плюси: 
дуже багато цінної та актуальної інформації, гарне та зрозуміле подання матеріалу, багато практики, постійна допомога клієнт-менеджера та ментора, швидкі відповіді на питання, підтримка протягом всього навчання, мотивація від команди, зручний формат навчання, відчувається турбота про студентів, курс справді дає хороші знання
Мінуси: 
Відсутні
Оцінка: 
5
Рекомендации: 
Рекомендую

Оставить комментарий к отзыву

   __     ____    ____    _  _     ____  
/ /_ | ___| |___ \ | || | | ___|
| '_ \ |___ \ __) | | || |_ |___ \
| (_) | ___) | / __/ |__ _| ___) |
\___/ |____/ |_____| |_| |____/
Enter the code depicted in ASCII art style.

Комментарии к отзыву

На данный момент нет комментариев. Будьте первым, кто оставит здесь свой комментарий.