школа GoIT

Отзыв о курсах "GoIT"

Читайте нас в Telegram, чтобы не пропустить анонсы новых курсов.

Не рекомендую, тупо комерція і нічого більше

Я отримала один негатив від навчання 

Плюси: 
Жодного
Мінуси: 
Дороге навчання, більшість викладачів самі ще навчаються, ментори взагалі кошмар!
Оцінка: 
1
Рекомендации: 
Не рекомендую

Оставить комментарий к отзыву

  _  _      ___    _    ___    _  _   
| || | ( _ ) / | ( _ ) | || |
| || |_ / _ \ | | / _ \ | || |_
|__ _| | (_) | | | | (_) | |__ _|
|_| \___/ |_| \___/ |_|
Enter the code depicted in ASCII art style.

Комментарии к отзыву

Клиент

Я на загальну оцінку школи не впливаю, та не маю права бо не вчився в ній, але не раз чув, що в цій школі варто менеджменту повчитися, бо впарюють вони ті курси як тільки можуть, всіма доступними методами та засобами ))) Як в анекдоті " Хоч чучелом, хоч тушкою но ми тебе сюди затягнем". 
Вам потрібно проводити тренінги з продажу - більше заробите. )))