Читайте нас в Telegram, чтобы не пропустить анонсы новых курсов.
GoITeens
Гість / 16.06.2026 / 0
Не рекомендую цю школу. Ціна була збільшена на половині проходження курсу, хоча пишуть, що мав прийти лист, але я його на пошті і в спамі не знайшла. Але ж на початку було підписання договору, в якому про це не було сказано.Добре, всюди підняття цін, тож ми оплатили, але виявляється, що ще місяць в цієї компанії має 28днів!!!!, тобто за рік набігає ще один місяць , (в році 13 міс. виходить), за який потрібно додатково оплатити!!!!Ось такий обман споживача.
Мінуси:
Обман з оплатою
Не рекомендую

Комментарии к отзыву
На данный момент нет комментариев. Будьте первым, кто оставит здесь свой комментарий.