школа GoITeens

Отзыв о курсах "GoITeens"

Читайте нас в Telegram, чтобы не пропустить анонсы новых курсов.

GoITeens

Не рекомендую цю школу. Ціна була збільшена на половині проходження курсу, хоча пишуть, що мав прийти лист, але я його на пошті і в спамі не знайшла. Але ж на початку було підписання договору, в якому про це не було сказано.Добре, всюди підняття цін, тож ми оплатили, але виявляється, що ще місяць в цієї компанії має 28днів!!!!, тобто за рік набігає ще один місяць , (в році 13 міс. виходить), за який потрібно додатково оплатити!!!!Ось такий обман споживача.

Мінуси: 
Обман з оплатою
Оцінка: 
2
Рекомендации: 
Не рекомендую

Оставить комментарий к отзыву

  _   _  _     _____    ___    _____ 
/ | | || | |___ | / _ \ |___ /
| | | || |_ / / | (_) | |_ \
| | |__ _| / / \__, | ___) |
|_| |_| /_/ /_/ |____/
Enter the code depicted in ASCII art style.

Комментарии к отзыву

На данный момент нет комментариев. Будьте первым, кто оставит здесь свой комментарий.