школа GoITeens

Отзыв о курсах "GoITeens"

Читайте нас в Telegram, чтобы не пропустить анонсы новых курсов.

Відгук про навчання

Добрий вечір. Моя донька вже другий рік навчається на курсі. Вона з нетерпінням чекає на вихідних, щоб долучитися до уроків. Викладачі розповідають доступно, пояснюють чітко, цікаво, підтримують, до кожного учня маю індивідуальний підхід. Я задоволена організацією та підтримкою команди. Дякую за таку можливість розвивати, надихати мою доньку в цей складний час. 

Плюси: 
Цікаво, корисно, доступно, зрозуміло.
Мінуси: 
Не має
Оцінка: 
5
Рекомендации: 
Рекомендую

Оставить комментарий к отзыву

   ___    _  _     _  _     _____   ____  
/ _ \ | || | | || | |___ / |___ \
| (_) | | || |_ | || |_ |_ \ __) |
\__, | |__ _| |__ _| ___) | / __/
/_/ |_| |_| |____/ |_____|
Enter the code depicted in ASCII art style.

Комментарии к отзыву

На данный момент нет комментариев. Будьте первым, кто оставит здесь свой комментарий.