школа Mate academy

Отзыв о курсах "Mate academy"

Читайте нас в Telegram, чтобы не пропустить анонсы новых курсов.

Шарашкіна контора

Не рекомендую навчатись тут. По-перше, змушують своїх студентів накручувати позитивні відгуки. По-друге, варіанту з оплатою після навчання не існує. При подачі заявки на такий формат навчання вам відмовлять по вигаданій причині і будуть всіма силами переконувати що вам підходить саме варіант з повною передплатою

Оцінка: 
1
Рекомендации: 
Не рекомендую

Оставить комментарий к отзыву

  _   _____   ____    ____     __   
/ | |___ | | ___| |___ \ / /_
| | / / |___ \ __) | | '_ \
| | / / ___) | / __/ | (_) |
|_| /_/ |____/ |_____| \___/
Enter the code depicted in ASCII art style.

Комментарии к отзыву

Клиент

Скажи , тебе до батереї привязували чи що? Що значить змушували?І як це ти дізнався якщо ти навіть не пройшов відбір ?