Читайте нас в Telegram, чтобы не пропустить анонсы новых курсов.
Шарашкіна контора
Гість / 04.06.2026 / 1
Не рекомендую навчатись тут. По-перше, змушують своїх студентів накручувати позитивні відгуки. По-друге, варіанту з оплатою після навчання не існує. При подачі заявки на такий формат навчання вам відмовлять по вигаданій причині і будуть всіма силами переконувати що вам підходить саме варіант з повною передплатою
Не рекомендую

Комментарии к отзыву
Дмитро Батюк 08.06.2026
Скажи , тебе до батереї привязували чи що? Що значить змушували?І як це ти дізнався якщо ти навіть не пройшов відбір ?