Отзывы про курсы Mate academy

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mate academy

IT школа Mate academy - отзывы студентов 2024

Руслан Ярош   30.04.2024

Закінчив курс за напрямком Frontend flex. Загалом на курсі все сподобалось. Дуже добре викладено матеріал по HTML, CSS і JS. По React i TypeScript даються базові знання - мінімум, який треба знати для початку роботи. Сподобалось, що є допомога у працевлаштуванні: є поради як скласти резюме, написати супровідний лист, щоб бути більш помітним серед тисяч інших кандидатів. Також є пробні співбесіди, які є особливо цінними для людей, які не мали попереднього досвіду реальних співбесід.

Але треба розуміти, що на даний час ринок дуже складний для новачків (кандидатів багато, пропозицій мало). Може пощастити і ви знайдете роботу із знаннями отриманих з курсів, але треба бути готовим, що після курсу вам потрібно буде самому опанувати додаткові технології, щоб збільшити шанс на працевлаштування.
Також стосовно портфоліо: у мейт проєкти для портфоліо цікаві і об'ємні, але треба розуміти, що людей з таким портфоліо буде безліч, тому слід подумати і про додаткові проєкти, які ви виконаєте самостійно, щоб його розширити. То у мене був випадок, коли рекрутер запитував приклади проєктів виконаних поза курсом мейта.

Плюсы:- пробні технічні співбесіди і співбесіди з рекрутером; - підтримка менторів і координаторів; - допомога у оформленні резюме, супровідного листа; - цікаві практичні завдання;
Минусы:Про мінуси сказати складно, якихось критичних зауважень не було.
Рекомендации: Рекомендую
5
Средняя: 5 (1 голос)
Mate academy
Курсы Frontend
Гість   12.04.2024

Я навчалася 1 рік, але без напрягу, робила кілька перерв на 1-2 місяці. Тому, якщо взятися завзято, можна закінчити набагато швидше. Курс англійської раджу проходити в самому кінці, бо все забудете. Що сподобалося: дуже структурована подача матеріалу, зручна зрозуміла платформа, багато мотиваційних штучок, ментори завжди на зв'язку, під кінець навчання вони вже як рідні)) Окремо хочу сказати про модуль підготовки до працевлаштування, він крутий. Я 20 років працювала в інішій сфері і думала, що мене нереально навчити чомусь новому в плані співбесід. Якби я просто вивчила пайтон, але не пройшла Employment, мене наврядче взяли б на роботу. 

Плюсы:Платформа, подача матеріалу, ментори, англійська, модуль Employment.
Рекомендации: Рекомендую
5
Средняя: 5 (1 голос)
Mate academy
Курсы Python
Артем   04.04.2024

Закінчив flex формат на frontend, якщо коротко — рекомендую саме такий формат. Якщо ви схильні до самонавчання, то це для вас. Із плюсів можу виділити дуже багато речей, мінуси незначні.

Більше всього сподобалось те, що дуже чітка структура, що треба вчити. Тобто актуальний стек — це те що мене рятувало на співбесідах (дякую за тайпскрипт особливо). Підтримка менторів по задачах на гітхабі не така сильна, насправді, але якщо у тебе є детальне питання — тобі завжди допоможуть ментори на Q&A міт зустрічі або ж у чаті, дуже сильно зацікавлені у тому щоб тебе навчити — це кваліфіковані люди. Окремо хотів виділити величезну кількість практики, рекомендую навіть деякі модулі проходити по декілька разів! Крім того, тут можна дуже легко знайти однодумців, ти відчуваєш, що є живі люди і ціле дружнє ком’юніті) Проєкти у портфоліо дійсно наближені до комерційних, але рекомендую в портфоліо мати ще якісь проєкти, яких немає у мейтів. Найбільше що мені допомогло — це консультації з працевлаштування, так, дякуючи Оксані Бігун (я тебе обожнюю!!!), зміг налаштуватись на пошуки паралельно з її прослуховуванням її порад. Як скласти резюме та cover letter, які відповіді на питання завчити, зустрічі, тестові інтерв’ю, фідбек — це все складові, які просто важко переоцінити. Варто виокремити english speaking club, тут ні про що говорити — все супер, кому треба, той і дізнається)))

Із мінусів можу виокремити, що відповідь не така розгорнута саме на гітхаб завданнях, в силу кількість студентів, ментори не можуть перевірити усе з ніг до голови. Також є момент щодо тех чеків, як на мене дуже мало запитань на людину, сидіти годинку і отримати 4 запитання — це дуже мало, треба тоді просто ходити більше, а не завжди є час.

Якщо зважити на усе, що написано, то я б точно обирав саме ці курси, тут реально все по максимуму)

Рекомендации: Рекомендую
5
Средняя: 5 (1 голос)
Mate academy
Курсы JavaScript
Нікіта   04.04.2024
Есть вероятность, что данный отзыв носит заказной характер. Оценки с таких отзывов не засчитываются

Купив курс Frontend розробника на part-time рік тому і весь шлях до оферу мені допомагали ввічливі ментори. Іноді матеріал був неповний, але то є суть програмування - шукати інфу та розвиватися, тому загалом проблем не було. Все сподобалося, отримав багато корисних як хард, так і софт скілів. Однозначно рекомендую, особливо якщо ви настроєні на здобуття навичок у програмуванні, потрібна лише наполегливість та терпіння :)

Рекомендации: Рекомендую
5
Средняя: 5 (1 голос)
Mate academy
Курсы Frontend
Валерій   02.04.2024

Програма дуже кльово підготовлена для сильного початку кар'єри. В мейті все і всюди будується на фідбеках що допомагає платформі завжди покращуватись. Про розвиток платформи то тут взагалі все дуже суперово, за більше ніж півроку ДУУУЖЕ багато нових оновлень. Від темної теми до переходу всіх чатів на платформу та гейміфікація.

Також по підготовці до працевлаштування та подач на вакансії то тут дійсно є чим поділитись. По перше і що найголовніше є тестові співбесіди, як технічні так і з рекрутерами, які ти мусиш проходити перед початком подач. Також про порфтоліо з яким ти виходиш на ринок то воно дійсно сильне і як мінімум ним, учні Мейту виділяються на ринку серед початківців.

Для тих в кого слабка англ є клаби які можна проходити, і вони дійсно допомагають саме розуміти та говорити. Тут більша ціль не вивчити всю граматику а саме навчитись розуміти її, що дуже допомагає)

Можна бути випускником Мейту, але випустити Мейт з серденька… Ніколи

Дуже вдячний за Вашу підтримку. HUUUGE LOVE❤️❤️✨

 

Плюсы:Навчання дуже детально підготовлено. Розумієш що за ним багато років праці
Минусы:Можливо і є але воно точно мінорні. І наврядчи вартують уваги
Рекомендации: Рекомендую
5
Средняя: 5 (1 голос)
Mate academy
Курсы Frontend
Марія Ільїна   01.04.2024

Вітаю! Хочу поділитися щирими враженнями стосовно свого навчання в Мейті.
Якщо одним словом — кайф. Враження наче кліпнула, а вже стільки всього знаю... але звичайно в процесі враження були інакші . Місцями було дуже важко і з’являлись думки, що не потягну, що інформації занадто багато і все занадто нове.
Дуже сподобалося, як в Мейті все побудовано, що є стрік активних днів, і часом коли взагалі не було бажання навчатися, то заради стріка я все ж заходила на платформу та виконувала завдання, щоб зарахували день. І це класно утворювало звичку виділяти час на навчання КОЖНОГО ДНЯ.
І сама програма підібрана так, що все завжди нове, складне, АЛЕ посильне. І це також закріпило думку, що все страшне і незрозуміле тільки здалеку, проте проявивши наполегливість, все можна подолати))
Також що мені дуже сподобалося, платформа дуже жива, завдання оновлюються, навчальні матеріали, додаються нові фішки. Звичайно іноді можна наткнутися на помилки та баги, проте команда дуже оперативно реагує і все виправляє
А ще тут підготовка на всіх рівнях. Щира за це подяка. Підготовка до працевлаштування на найвищому рівні. Я попередньо думала, ой, а шо там... написав резюме і все... але ні, стільки різних нюансів є..
Мейт дійсно прям за ручку проводить тебе по всім етапам)

І я дуже вдячна ментору Денису Семцо! Неймовірний ментор. Дуже допомагав та надихав своїм прикладом!! ❤️

Плюсы:- ментор Денис Семцо (так, на першому місці ) - багато практики - багато матеріалів - навчання реалізовано максимально наближено до робочого процесу, який буде в майбутньому - підтримка та допомога на етапі працевлаштування - а ще мені прям дуже сподобалося комьюніті!! і спочатку я дуже хвилювалася, що питання треба ставити в загальному чаті, q&a також проводяться групами... і я переживала, що буду соромитися своїх питань. Але вийшло все так, що я з багатьма роззнайомилася і ми продовжуємо спілкуватися, допомагати, ділитися цікавими фічами
Минусы:- наявість кацапського язіка в курсі. Так, ці матеріали замінюють, але від цього, правду кажучи, було прям гидко і я навіть не починала проходити ті модулі. (тільки що перевірила, вже все наче українською, але останній раз перевіряла перед цим тижні два назад і була кацапська) - не сильно сподобався курс саме як Fullstack (спочатку йде Frontend, а потім Backend), і дуже відчутно, що фронтенд пропрацьований набагато краще. - кваліфікація деяких менторів. Таких було дуже мало, але були, і доводилося чекати робочі години інших менторів, щоб все ж отримати допомогу.
Рекомендации: Рекомендую
4
Средняя: 4 (1 голос)
1
Mate academy
Курсы Fullstack
Вадим   01.04.2024

Залишився безмежно вражений курсами від Mate Academy. Для мене вони були справжнім джерелом знань, які проклали шлях до успішної кар'єри в IT. Почавши навчання у липні і завершивши у грудні, я отримав надзвичайно цінний досвід, який неможливо переоцінити.

Я навчався на парт тайм, та ще паралельно навчався у двох університетах, тому якщо хотіти можна все встигати.
 

Плюсы:Матеріал курсів був подано чітко та зрозуміло, а головне структурована та без води. Більше не було потрібно підбирати собі матеріал, та вчити лишнього. Варто відзначити, що під час навчання в Mate Academy я завжди відчував себе підтриманим та надихнутим завдяки наставникам та координаторам курсів. Вони були завжди на зв'язку, готові відповісти на будь-які питання та надати допомогу у вирішенні будь-яких проблем.
Рекомендации: Нейтрально
5
Средняя: 5 (1 голос)
Mate academy
Курсы Frontend