Курс Techmind

 • Online
 • Для початківців, Для досвідчених
 • Soft Skills in IT
Навчальний центр: IAMPM
Формат:Курс
Мова викладання:Ukrainian
Тривалість навчання:2 місяців
Початок курсу:12.06.2024
Вартість навчання:Уточнюйте

Можлива оплата частинами.

Курс для проєктних менеджерів, рекрутерів, продакт менеджерів або новачків в IT, які хочуть швидко опанувати теорію та зрозуміти усі процеси розробки.

Програма курсу

Що таке розробка

На вступній лекції розкладемо на прикладі весь процес розробки ПО. Новачки отримають каркас знань для наступних лекцій, а досвідчені спеціалісти вже можуть задати спікерам питання, які їх цікавлять, структурувати знання й зрозуміти, як будується архітектура софтверних додатків.

З чого складається розробка: термінологія

На лекції розповімо про основні мови програмування, які сьогодні використовують для написання web, desktop, mobile-додатків і Gamedev. Ви дізнаєтесь, на чому пишуть автотести і скрипти для системи. Нарешті розберетесь, чому розробники постійно говорять про API і як часто його насправді використовують.

З чого складається розробка: API, вибір мови програмування і робота з дизайном

В процесі лекції ви побачите, як API працює на практиці: спікер покаже, як відправляти найпопулярніші запити, яких результатів чекати і чому. Також ви отримаєте поради спікера з вибору мов програмування і продуктивної роботи між програмістами і дизайнерами.

Front-end – складові

На оглядовому занятті розберемо технології Front-end розробки. Ви дізнаєтесь, з чого складаються веб-сторінки, яку інформацію про термінологію варто знати менеджеру, щоб правильно задавати уточнюючі питання вебмайстрам і як пояснити замовнику, який тип верстки потрібен його додатку.

Front-end – фреймворки і розбір процесу

На занятті розповімо, як вибирати фреймворк залежно від типу проєкту, покажемо на прикладах, як працює код на препроцесорах, піключаються бібліотеки і відправляються запити на Back-end. Ви зрозумієте, які задачі не варто доручати front-end розробникам, щоб побудувати продуктивний процес взаємодії з цими спеціалістами.

Back-end – вибір мови програмування і баз даних

Після заняття ви зможете визначитися, який Back-end розробник потрібен у вашій команді і не завантажувати Junior-ів Senior-ськими завданнями. Також заглибитеся в тонкощі процесу та дізнаєтесь, як побудувати правильний процес розробки.

Back-end – розбір процесу проєктування рішень

На занятті ви розберетесь у компетенціях Back-end розробників і сформуєте чітке бачення, чого чекати від кожного спеціаліста. Ми пройдемось по основних етапах Back-end розробки і розповімо про основні опорні точки, які важливо і потрібно контролювати менеджеру.

Back-end – підходи в програмуванні і вибір архітектури

Після заняття ви закріпите у домашньому завданні підбір технологій для Back-end частини проєкту.

Artificial Intelligence (AI)

Після заняття будете знати як виглядає процес розробки АI, який склад та досвід має бути у команди. Та дізнаєтесь як і які технології AI може використовувати менеджер.

Як вибрати стек технологій під проєкт

На занятті ви дізнаєтесь, які застосунки можуть замовляти у вашої аутсорсингової компанії, з яких технологій буде вибирати ваша команда. Ви прокачаєте свою експертизу в тонкощах web-, mobile-, machine learning, embedded- і хмарних застосунках і отримаєте практичні поради від спікера.

Розгортання додатків + інформаційна безпека

На лекції ви дізнаєтесь, на яких хостингах можуть зберігатись сайти і отримаєте практичні поради, на що звернути увагу при виборі. Крім цього, розберемо тонкощі CI/CD і яка відмінність між ними з точки зору організації процесу. Поговоримо про основні види вразливостей і дамо поради, як від них захиститись.

Контроль версій. Робота з Git

На лекції ви отримаєте докладний розбір того, що таке контроль версій і як він здійснюється. Ви зрозумієте, чим системи контролю версій відрізняються одна від одної і що варто враховувати при їх виборі. Також розглянемо основи роботи з Git і проведемо демо по роботі з Git на прикладі GitHub.

Q&A

Відповідаємо на питання, що накопичилися, вивчаємо матеріали глибше та розбираємося з домашнім завданням разом.

DevOps: автоматизація доставки коду клієнтам

На лекції ми розберемо типові проблеми і задачі DevOps інженера. Ви зрозумієте, як моніторити навантаження на сервер, на основі чого приймаються рішення про масштабування, за які рішення варто і не варто переплачувати, і головне - зможете вести конструктивний діалог про CI/CD в процесі виконання проєкту.

Документація

На лекції ви проясните, яка документація потрібна вам як менеджеру, і без чого не можуть впоратися розробники. Також дізнаєтесь, як і коли треба писати документацію і які інструменти допоможуть зробити це оптимально. Розберемось у тому, як менеджеру використовувати документацію для більш ефективної роботи.

Аналітика проєкту

На лекції розберемося, як працювати з аналітикою web і mobile додатків: розглянемо основні інструменти для вимірювання трафіку, залученості і конверсій, і дізнаємось, як працювати не тільки з зовнішніми, але й із внутрішніми користувачами. Також ви отримаєте практичні поради з роботи з Legacy-проєктами, звітністю і ростом співробітників.

Тестування – основна термінологія

На лекції ви отримаєте концентровану інформацію з теорії тестування, зрозумієте, як краще проводити тестування на реальних проєктах, дізнаєтесь, які типи тестування підходять для різних запитів клієнта і отримаєте практичні поради з тестування вимог.

Тестування – техніки системного підходу

На занятті ви систематизуєте класифікації підходів тестування і заглибитесь в особливості роботи тестувальника. Розповімо, навіщо спеціалісти будують стільки діаграм і на прикладах розберемось, яка техніка тест-дизайну підходить для різного типу задач.

Mobile – процес розробки застосунків

На занятті ви дізнаєтесь особливості, які має враховувати менеджер при створенні рішень для mobile, а також, які технології і практики в розробці кросплатформенних і нативних додатків є на ринку. Поговоримо про всі підготовчі етапи, без яких не відбудеться продуктивна робота.

Mobile – розробка застосунку, реліз і аналітика

На лекції ви розберете кращі практики розробки, підтримки і аналітики мобільних застосунків і дізнаєтесь, де краще зберігати дані і як забезпечити їхній захист. Розкладемо по поличках процес тестування в mobile і дізнаємось, як і на чому програмуються чат-боти.

Особливості курсу

 • Технічні знання для нетехнічних спеціалістів
 • Для проходження курсу знадобиться знання англійської мови
 • Викладачі мають великий досвід роботи у різних компаніях
 • Персональні консультації по розвитку кар'єри
 • Допомога в пошуку релевантних вакансій

Викладачі курсу

 • Віталій Бакун - Senior Frontend Developer
 • Ірина Марусяк - Senior PM у SoftServe
 • Роман Михайлишин - Head of Intelligent Automation
 • Тамара Левіт - Senior Technical Product Manager at Appflow.ai
 • Денис Шаматажи - Product Manager
 • Павло Устінов - PM Officer at Solar Digital

Категорії курсу

Читайте нас в Telegram, щоб не пропустити анонси нових курсів.

Схожі курси

Навчальний центр
IAMPM
Формат
Online
Початок навчання
Будь-який момент
Тривалість
11 занять
Рівень
Для початківців, Для досвідчених
Мова навчання
Ukrainian
Вартість
уточнюйте
Навчальний центр
Genius.Space
Формат
Online
Початок навчання
Будь-який момент
Тривалість
12 занять
Рівень
Для початківців, Для досвідчених
Мова навчання
Ukrainian
Вартість
129 USD за курс
Навчальний центр
Web Academy
Формат
Online
Початок навчання
Дата формується
Тривалість
5 тижнів
Рівень
Для початківців, Для досвідчених
Мова навчання
Ukrainian, English
Вартість
уточнюйте
Навчальний центр
IAMPM
Формат
Online
Початок навчання
Будь-який момент
Тривалість
6 занять
Рівень
Для початківців, Для досвідчених
Мова навчання
Ukrainian
Вартість
уточнюйте