Пройшла курс Computer Vision з лектором Jan Koloda.
Курс сподобався, насичений і добре структурований. Гарна подача матеріалу.
Дякую!
Але якщо ви зовсім новачок в цій темі, то краще виділити додатковий час для самостійного навчання деяких тем, щоб краще зрозуміти деякі теми.
Отзывы про курсы Robot Dreams
- Написать отзыв
- Отзывов: 153
- Рейтинг: 4 из 5
- Оценок: 153
IT школа Robot Dreams - отзывы студентов 2026

Матеріали курсу викладаються поступово, від базових понять до складніших механік. Завдяки цьому навіть новачки можуть комфортно засвоювати інформацію.
Наш вчитель — це окрема тема! Людина просто неймовірна. Навчатися у нього було надзвичайно приємно. Він завжди був готовий відповісти на запитання у особистих повідомленнях та допомагав вирішувати проблеми, які іноді виникали.
Велику частину курсу було присвячено практичним завданням: створенню ігрових механік, роботі з Blueprints та основам C++. Було дуже цікаво отримувати нову інформацію, а потім застосовувати її на практиці, розвиваючи свої навички ще більше.
Щодо платформи, це найкраща платформа, з якою я працював! Маючи досвід навчання на інших курсах, можу сказати, що ця платформа виділяється своїм функціоналом. Особливо сподобалася продумана система заморожування занять, яка дозволяє зберігати гнучкість у навчанні. Жодних технічних проблем під час роботи на платформі я не помітив.

Пройшов курс Computer Vision з лектором Jan Koloda.
До курсу не мав безпосереднього досвіду з Computer Vision і нейронними мережами, саме тому цей курс і зацікавив.
Курс чудовий, насичений і добре структурований. Лектор Jan Koloda професіонал своєї справи, цікаво подає матеріал, завжди можна задати питання під час лекції і отримати повну і вичерпну відповідь.
Можу рекомендувати курс для новачків, хоча треба буде згадувати, якщо не пам'ятаєте, що таке матриці та похідні, і мати досвід з python).
Планую переглядати деякі лекції повторно, оскільки є цікаві теми з якими варто розібратися глибше.
Відразу хочу попередити що матерілу для самостійного вивчення дуже багато. Також теми, які використовуються в фінальній курсовій роботі, подаються в лекціях аж в кінці курсу.
Тому якщо здається що часу вистачає на підготовку та опрацювання матеріалу - то це не зовсім так і раджу ретельно планувати свій час і не затягувати з домашніми завданнями чи курсовою роботою.
Дякую Яну та команді robot_dreams за чудову роботу!

Корисна LMS платформа, курси зкомпоновані змістовно

"Computer vision" by Jan Koloda - це найкращий курс, який я проходив: блискуча подача матеріалу Яном Колодою, його абсолютне володіння темою та найвищий рівень кругозору, вміння відповісти на будь-яке питання, здатність привернути увагу аудиторії та залучити її до діалогу, роблять цей курс просто неперевершеним!
Дивовижно! Блискуче!
Дуже дякую, Яне! Запалили темою - буду продовжувати далі, зараз я чітко бачу куди рухатись!
Всім - успіхів і досягнень!

Проходив курс Продукт Аналітики від Лілі Луценко.
Приємна компанія - максимальна зацікавленість в студіозисі, цікавий і живий курс, не неудний лектор.

Пройшов курс “Основи криптографіі” - і це було справді цікаво та корисно! Згадав про фундаментальні принципи криптографіі, алгоритми, протоколи та безпеку передавання даних. Особисто сподобалося розбиратися з реальними атаками та методами захисту!
Найбільше сподобалося:
- чітка та зрозуміла подача матеріалу Русланом Кіянчуком
- практичні приклади з реальних застосувань
- цікаві задачі, які змушують думати.
Рекомендую всім, хто цікавиться інформаційною безпекою!

Сподобалося, що лектор давав live coding. Багато курсів в інших компаніях включають лише теорію та кілька заздалегідь написаних прикладів, які ми всі опрацьовуємо на лекціях. А решта залишається на студента.
Тут мені дуже сподобався підхід лектора і формат домашніх завдань. Коли ми відразу не занурювалися у найпопулярніший фреймворк. Де мова програмування вивчається за залишковим принципом. А на початку досить багато часу виділили вивчення самого GO та його особливостей. І тільки маючи тверду базу, перейшли до фреймворків та особливостей роботи з ними.
Мені такий підхід дуже подобається. Він дозволяє розуміти, що і навіщо ти робиш. А не просто дає можливість зазубрити підходи роботи та вирішення завдань.

Good WebScraping course -including content, lecturer!

Залишився дуже задоволеним курсом для Go розробників. Матеріал подається чітко та структуровано, охоплюючи всі основні аспекти мови Go. Інструктори мають глибокі знання та доступно пояснюють складні концепції. Практичні завдання допомогли закріпити теорію на реальних прикладах. Рекомендую ці курси всім, хто прагне вдосконалити свої навички в Go та розвиватися в цій області.

Я нещодавно пройшла курс Product Management Pro у Robot Dreams.
Контекст: Я вже працювала рік продактом, але хотіла структурувати свої знання.
Знайшла у гуглі цю школу і саме цей курс. Зі мною зв'язався Sales Manager і ми обговорили мої очікування (розмова була десь 30 хв). Дуже ретельно ставились і дивились щоб курс покривав мої очікування.
На початку курсу нас додали у Slack, де можно було познайомитись з лекторами і іншими студентами курсу. Всі матеріали були або на платформі або прикріплені у файлі в якому проводились всі лекції.
Було два лектора і вони проводили лекції по черзі зважаючи на те де вони мають найбільший досвід.
Программа курсу мені сподобалась, так як я вже працювала то такі теми "як хто такий продакт менеджер" та "Розуміння CI/CD або дизайну у фігма" мені були не дуже цікаві але початківцям думаю підійде бо зможете углубитись у професію та IT загалом.
Окремо хочу виділити що увесь матеріал був дуже чіткий та зрозумілий (без води). Куратори та лектори завжди були на зв'язку щоб відповісти на питання та затримувались на лекції якщо хтось не зрозумів лекцію або має питання. Якщо з платформою ставалась якась проблема, то школа має на це окрему супорт команду. Відповідає вона супер швидко і вирішує проблеми дуже оперативно (в мене за всі 2 місяці була тільки 1).
Дуже дякую школі Robot Dreams! Дуже сподобались ваші курси і точно пройду ще декілька

Досить вже надзвонювати!
Дуже навязлива школа. Раз подзвонив запитати за одні курси , тепер дзвонять і задовбують.

Рекомендую курс і школу, я починав з нуля і мені вдалось навчатись і розширити свої вміння в SQL.

Нещодавно закінчила навчання в Robot_dreams на курсі "API Automation".
Хочу подякувати школі за курс: за 13 лекцій розглянули популярні інструменти для автоматизованого тестування АРІ та тестування продуктивності АРІ.
Дуже сподобалось, що вивчали не базу, а одразу застосовувались елементи "Best practices" в написанні автотестів, а також зворотній зв”язок лектора, Йосипа Волощука, під час виконання домашніх завдань.
Курс підійде для тих хто хоче перейти з мануал на авто-тестування, а також для початківців автоматизаторів, та тих хто хоче поглибити свої знання \ познайомитись із новими інструментами для тестування.
Рекомендую ! :)

Отримав корисні знання, оскільки завжди є куди зростати)

Вітаю! Пройшла Курс "Data Science“ з повного нуля, вперше познайомилася з Phyton і іншими інструментами, т.к. я взагалі не з сфери ІТ і спочатку навіть боялася, що не впораюсь і розчаруюся.
Але! завдяки лектору Дмитру Безущак я успішно пройшла курс і отримала нові актуальні знання. Було складно, багато матеріалу додатково треба читати/розбиратись/практикувати - без цього не може бути результату. Сподобалось, як Дмитро подавав складну інформацію - доступно, детально, одночасно з гумором, пояснюючи простими словами, що навіть дитині було б зрозуміло:)
Окрема вдячність методисту Ірині, яка давала детальний фідбек на кожну домашку, що можна покращити в коді, які ще підходи можна застосувати і т.д. Ну і звісно підтримка - не зважаючи на складність курсу, я не відчувала стресу, у нас була можливість задавати і обговорювати складні моменти на QA-сесіях з лекторами.
Особливо це було важливо при виконанні Курсового проєкту, який потребував багато часу, застосування вивченого матеріалу і аналітичного мислення. В якийсь момент я застрягла і опустила руки, але Дмитро дав влучну пораду, розвіяв мої сумніви і я закінчила проєкт вчасно.
Дякую команді за співпрацю!

Проходив курс по Тестуванню API.
Курс виявився дуже цікавим, корисним і насиченим. Для мене це був новий досвід, я опанував багато інструментів, спробував вперше автоматизувати API тести на тьох мовах (JS,Java,Python), познайомився з Performance тестуванням, у чому не мав досвіду. Розумію, що не все зараз готовий приміняти на моєму проекті, але, базові навички точно здобув багато у чому)
Окрема подяка лектору Йосипу Волощуку, він чудово пояснював матеріал, давав швидкий і якісний фідбек, завжди допомагав вирішувати складнощі, коли вони виникали.
Також велика подяка кураторам, вони завжди були на зв’язку, цікавилися прогресом у навчанні та підтримували в разі труднощів)
На мою думку, для джунів QA точно підійде, для мідлів також буде корисним, оскільки навіть для людей із досвідом він пропонує нові інструменти (Performance тестування,налаштування CI/CD) та поглиблене знання автоматизації тестів на декількох мовах.
Курс дуже сподобався, дякую команді robot_dreams за відмінну організацію!
Рекомендую!)

Мав справу з великою кількістю курсів, але тут подобаєтся найбільш

Вітаю! пройшла курс Power Bi в Robot dreams, дуже доступно викладається матеріал, цікаво, дуже рекомендую

Нещодавно пройшов курси з аналізу даних в Excel та Power BI і хочу поділитися своїм позитивним враженням. Курс був структурований дуже зрозуміло, матеріали подавались чіткій і зрозумілій формі, а лектор — справжні експерти у своїй галузі, та має чудову здатність пояснювати складні речі простими словами, особливо сподобалася практична частина курсу, та домашні завдання що значно покращило розуміння матеріалу. Вже використовую набуті під час курсу знання у своїй роботі що значно спростило виконання рутинних завдань.

Проходила курс по Exel та Power BI. Курс наповнений, лектор добре пояснює матеріал. До цього курсу із Power BI не працювала, але не дивлячись що я новачок із завданнями справлялася. Хто займається, або планує займатися аналітикою даних, раджу пройти цей курс в Robot_dreams.

Пройшла 2х-денний інтенсив по пентесту від Robot_dreams і в цілому маю позитивне враження. У мене були деякі знання по цій темі і я планувала переходити у цю сферу, тож моїм основним запитом було подивитись як працюють профі у цій справі і задати питання, які турбували. Ці пункти для мене були виконані. Лекторки мені сподобались, інформацію подавали структуровано і доступно. Проте трохи прикро, що не дізналась для себе багато нового з технічного боку, хоч це і не було основою метою.
Я можу рекомендувати цей інтенсив людям, які цікавляться тестуванням на проникнення, але варто відмітити, що цей буткемп розрахований на людей з початковим рівнем знань(якщо ви самостійно вирішуєте завдання на HTB, ви навряд чи відкриєте для себе щось нове).

Я бекенд-розробник з 5-річним досвідом, наразі працюю у фінансовій сфері. Пройшов курс AWS для початківців з лектором Андрієм Лобановим.
В першу чергу я выбрав цей курс через лектора, через його досвід роботи в Amazon. Курс мені дуже сподобався, було цікаво, очікуваня більш чим виправдалися. За два місяці я отримав багато практичних знань, враховуючи, що курс вважається базовим.
Курс був в міру складним, тому навіть без досвіду можна було впоратися. Лектором дуже задоволений, інформація подавалась зрозуміло, на питання Андрій відповідав розгорнуто.
Організація курсу теж на високому рівні. Усі дз вдалось виконати.
Дуже рекомендую!

Задоволена програмою курсу і подачею матеріалу, домашніми завданнями та фінальним проєктом для портфоліо. Лектор все пояснює доступно, але й надає додаткові матеріали для повної картини, пропонує інсайди, які можна використати надалі для пошуку роботи. Ментори швидко все перевіряють і дають детальний фідбек на кожне домашнє завдання. Курсу цілком достатньо, аби після нього шукати відповідну посаду.

Трохи вайбу від навчання Robot_dreams...
Насправді довго обирала школу, читала умови, відгуки (особливо негативні) так як гроші не малі по цьому напрямку (як для мене). Одразу варто зазначити що обирала напрямок аналітики ( між дата аналітик та окремо взяті курси BI-систем та SQL) Помучивши інтернет, свою логіку та різних менеджерів зрозуміла що окремі курси більш наповнені ніж 1 всезагальний. Наступний крок - вибір школи. Всі зірки зійшлися на Robot_dreams. Немалу роль зіграла і запущена акція. А головне той негатив який я і найшла був не критичний а , головне, прокоментований зі сторони школи на незалежних отзовиках. Наступний крок- навчання. Почалось воно не за планом, а на місяць пізніше!!! Я вже засмутилась не стільки в школі, скільки в своїх навиках аналізу (довибиралась...) ну і знову таки: гроші заплачено, а тут ці форсмажори, що ж то далі буде і т.д. АЛЕ, нервувала я не довго: куратор завжди був на звязку, тисяча вибачень і т.д. Весь негатив вони згладили класним ПЛЮШКАМИ по додатково вкинутому навчанню (класна штука: Exles від Богдана Дуди). Ну і був 100% кешбек для учня з максимальним балом, але так як то була не я , то подробиць не знаю). Подання матеріалу: Tableau вів Євген М'яновський. До цього я програму не знала, не працювала з нею. Структурований, послідовний матеріал. Приємний, спокійний голос, виважений, коректний, толерантний лектор. Найголовніше- оперативний фітбек, допомога в налаштуваннях, д/з. За що ще хочеться відмітити- думала буде простіше в плані вимог і дипломної роботи. Якщо хочеш таки високий бал і диплом, а не сертифікат то треба напрягтися (особливо якщо до цього не було практики) і це таки правильно. Взагалі навчання проходило комфортно, зрозуміло і нічого не гнали експресом - мали час пройтися по записам спокійно не раз і проюзати важкі моменти. Ніяких чарівних обіцянь про працевлаштуванню- тільки реальність: працювати, відточувати навички, набивати проєкти. Сподіваюсь комусь відгук стане корисним, дякую що дочитали до кінця
